Przedszkole "Grzybek" zaprasza!

Niepubliczne Przedszkole "Grzybek" w Kleparzu to wspaniałe miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. To właśnie u nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę, zapewniającą dzieciom doskonałą opiekę oraz wszechstronny rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Uwaga! Informujemy, że dnia 6 maja 2020 r. przedszkole wznawia swoją działalność.


Ofertę dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej przygotował kanał TVP2. Już od dziś, 30 marca br. rusza pasmo Wesoła Nauka. Serdecznie zapraszamy do oglądania od godz. 11:05! (źródło: MEN)


Drodzy Rodzice!
W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej, na naszej stronie internetowej zamieszczać będziemy materiały oraz propozycje zabaw do wykorzystania z dziećmi w domu podczas przerwy w funkcjonowaniu placówek edukacyjnych. Zachęcamy do korzystania z przygotowanych przez nas materiałów. Znajdują się one w zakładce "Informacje dla rodziców". W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.


Komunikat! Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze i opiekuńcze w Niepublicznym Przedszkolu "Grzybek" w Kleparzu zostają zawieszone do 24.05.2020. Prosimy o odpowiedzialne potraktowanie problemu, zapewnienie dzieciom opieki na terenie domu, ograniczenie kontaktów towarzyskich dzieci i potraktowanie tych dni wolnych od nauki jako czasu kwarantanny społeczeństwa.


Komunikat! Na podstawie Par. 18 ust 2 pkt.2. Rozporządzenia MENiS z dnia 31 grudnia 2002 r. z późniejszymi zmianami w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach edukacyjnych, za zgodą organu prowadzącego dyrektor Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie z dniem 11 marca (od środy) zawiesza zajęcia lekcyjne i opiekuńczo-wychowawcze do 16 marca (poniedziałek) włącznie. W związku z powyższym szkoła i przedszkola nie będą przyjmować żadnych dzieci i uczniów. Od środy 11 marca 2020 r. szkoła i przedszkola będą zamknięte. Dalsze decyzje będą zależały od rozwoju sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Prosimy o śledzenie komunikatów na internetowej stronie szkoły i facebooku. www. szkolagrzybowo.pl Powyższe działanie jest działaniem profilaktycznym zgodnie z decyzją Burmistrza Miasta i Gminy Września.
Dyrektor Mariola ZalepaAktualności

Do wszystkich mam których maluszki idą od 1 września do przedszkola. Przeczytajcie, proszę, do końca... Mamuś, wstajemy! Załóż mi proszę wygodne dresy i kapcie, których nie będę musiał wciskać siłą. Zostaw w szatni coś na przebranie wiesz, czasem łyżka tańczy w zupie, czasem żal mi zostawić w sali zabawki i toaleta tak daleko wydaje się wtedy. Mamuś, wiem, że moje pójście do przedszkola przeżywasz bardziej niż ja. Jestem twoim skarbem, kruszynką, maluszkiem, żabką, księżniczką, misiaczkiem wiem mamciu wiesz co, muszę ci powiedzieć, że nam obojgu będzie trudno się rozstać. Ale tylko na początku, kilka dni. No może kilka, kilka. I wiesz co, mamciu? Może przyjść mi do głowy (najczęściej w przedszkolnej szatni) kurczowe trzymanie się twojej nogi, trzymanie twoich rąk, błaganie, żebyś mnie nie zostawiała, nie porzucała, nie odchodziła beze mnie! Mamciu bądź silną kobietą twoja siła ducha pomoże mi oswoić się z nową sytuacją. Dokonałaś dobrego wyboru! Nie ma nic piękniejszego niż szansa mojego rozwoju wśród rówieśników. Zobaczysz, jeszcze zaskoczę cię mamciu wierszykiem wypowiedzianym z pamięci piosenką zaśpiewaną dla ciebie rysunkiem o naszej miłości samodzielnie ubranymi spodenkami A może nawet uświadomię sobie, że sprzątanie po zabawie, to nie taki diabeł jak go malują Dzięki tobie, mogę nauczyć się tego wszystkiego w przedszkolu. Tylko musisz wierzyć we mnie będzie dobrze! Tylko bądź dzielna. Nie płacz za mną w pracy i po drodze do niej nie robisz mi krzywdy. Nie żegnaj się ze mną zbyć długo, przed wejściem do Sali ukochaj mnie najmocniej, najmocniej, najmocniej, na ucho szepnij, że kochasz, że wrócisz i idź odważnie. Nie zastanawiaj się czy dobrze zrobiłaś oddając mnie do przedszkola ty mnie nie oddajesz, ty mnie rozwijasz. Nie przerażaj się moim płaczem podczas pierwszych dni w ten sposób chcę ci powiedzieć, że będę tęsknił, że cię kocham a ty mamciu, swoją mądrością, rozsądkiem i konsekwencją naucz mnie proszę czekać na ciebie ze spokojem w moim małym serduszku, a obiecuję, że za jakiś czas sam będę ciągnął cię za rękę do moich przedszkolnych przyjaciół wszyscy potrzebujemy czasu na odwagę. Powodzenia!!!


Absolwenci

Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2009/2012

Rok szkolny 2008/2009
Rok szkolny 2008/2009

Rok szkolny 2007/2008
Rok szkolny 2007/2008